Search
Asset 2

پیام نوروزی شاهزاده رضا پهلوی: مردم ایران مقصدی جز پیروزی ندارند

شاهزاده رضا پهلوی انتشار پیام ویدئویی فرارسیدن نوروز باستانی را تبریک گفت
(TWITTER)

 شاهزاده رضا پهلوی، دوشنبه، ۲۹ اسفند، ساعاتی پیش از نوروز، با انتشار پیام ویدئویی فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز بهار را به ایرانیان شادباش گفت و بر لزوم حفظ همبستگی ملت ایران در برابر حکومت جمهوری اسلامی تأکید کرد. 

او در این پیام، سالی را که گذشت، «سال درخشش و سرافرازی ملت ایران» خواند و خطاب به مردم ایران گفت: «شما در این سال، در مقابل یکی از ستمکارترین رژیم‌های تاریخ، حماسه‌ای به نام زن، به نام زندگی و به نام آزادی آفریدید، و پس از چندین سال مبارزه جانانه و میهن‌پرستانه، سرانجام توانستید جهانیان را به تحسین دلیری و بزرگی خود وادارید.»  

شاهزاده رضا پهلوی در ادامه پیام نوروزی خود خطاب به مردم ایران گفت: «عزم و اراده ملی شما برای رهایی میهنمان از اشغال ضحاک و ضحاکیان، و رسیدن به آزادی و رفاه که لایقش هستید، مقصدی جز پیروزی ندارد.» 

او در ادامه خطاب به ایرانیان گفت: «راهی که در پیش گرفته‌اید، درخشان است. در این راه است که اراده ایرانی بر رژیم ضدایرانی غلبه خواهد کرد. چون مبارزه شما نه از سر ایدئولوژی‌های موهوم که بر سر عشقتان به سرزمین کهنمان، به کشور عزیزمان ایران است.» 

شاهزاده رضا پهلوی گفت که در راه پس‌گرفتن و از نو ساختن ایران، «یاد و نام جان‌باختگان دلیر میهن، فانوس روشنی‌بخش ما است. آنان همیشه زنده‌اند و یادشان به ما انگیزه می‌بخشد.» او از مردم ایران خواست که «یار و یاور خانواده‌های آن جاویدنامان باشند.» 

 او گفت: «برای پدران و مادرانی که جوان ازدست‌داده‌اند، فرزندی کنید، و برای فرزندانی که پدر و مادر ازدست‌داده‌اند، حق پدری و مادری را به جا آورید.» شاهزاده رضا پهلوی در ادامه توصیه کرد: «هوای همدیگر را داشته باشید که به زیر کشیدن این رژیم ظالم و ساختن ایرانی آزاد، آباد، مرفه و مقتدر، تنها با حفظ اتحاد و همبستگی ملی‌مان ممکن است.»   

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی