Asset 2

یورگن لوکادیا: چگونه در ایران بازی کنم در حالی که فوتبالیست‌ها را اعدام می‌کنند

(www.tarafdari.com)
(www.tarafdari.com)

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی تیم پرسپولیس که به‌صورت ناگهانی ایران را ترک کرد با انتشار یک پست اینستاگرامی به منتقدانش پاسخ داد و دلیل ترک پرسپولیس را سرکوب و اعدام شهروندان ایرانی ذکر کرد.

یورگن لوکادیا در صفحه اینستاگرام خود نوشت: مرا قضاوت کنید، همه پیام‌های نفرت انگیز را برای من ارسال کنید. مرا میمون صدا کنید! آن ایموجی‌ها را برای من بفرستید! زمانی که آنجا بودم بیشترین تلاش را انجام دادم.

وی در ادامه این پست نوشت: این دیوانه‌کننده است که رسانه‌ها مرا به عنوان یک مرد بد تصور می‌کنند که بدون هیچ دلیلی آنجا را ترک کرده است. آنها در آنجا مردم را علنا اعدام می‌کنند. ما باید فوتبال بازی می‌کردیم درحالی که دیگر فوتبالیست‌ها اعدام می‌شدند!

اشاره این بازیکن سابق پرسپولیس به اعدام دو تن از معترضان ایرانی و اتهام معاونت در محاربه علیه “امیر نصر آزادانی”، فوتبالیست سابق تیم‌های سپاهان و تراکتور است. در صورتی که این فوتبالیست در دادگاه محکوم شود، ممکن است که با خطر اعدام روبرو شود.

یورگن لوکادیا، ستاره تیم فوتبال پرسپولیس، در اواخر آذرماه و بعد از هشدار وزارت خارجه هلند به شهروندان این کشور برای ترک ایران، به بهانه دیدار با خانواده‌اش از کشور خارج شد؛ اما دیگر بازنگشت.

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی