Search
Asset 2

ظهور برج‌‌‌‌‏ها و کوه‌‌‌‌‏های شناور بر فراز اقیانوس

1402041252582441

در روز ۲ فوریه، افرادی که در سواحل استان «گوان‌دونگ» چین، در حال گذراندن سومین روز تعطیلات سال نوی چینی بودند، برای مدت ۵ دقیقه شاهد منظره‌ی یک سراب زیبا بودند.

در منطقه‌ی «هوآهای» شهر «شِنزِن»، یک ردیف از آپارتمان‌‌‌‌‏ها در بالای اقیانوس و در حالتی شناور ظاهر شد.

بر طبق گزارش روزنامه‌ی جنوبی متروپولیس، یک شهروند به نام آقای گوآن و خانواده‌‌‌‌‏اش که در هوآهای و نزدیکی اقیانوس زندگی می‌‌‌‌‏کنند در حوالی ساعت ۹ صبح سراب را در بیرون از پنجره خانه‌‌‌‌‏اش دید.

آقای گوان گفت که خلیج با مه پوشیده شده بود و ردیفی از آپارتمانها در مه نمایان گشت و به خانواده‌‌‌‌‏اش گفت که بیایند و آن را تماشا کنند. آن‌‌‌‌‏ها در روبرو منزل خود یک ردیف تاریک از ساختمانها و  یک رشته کوه را برفراز مه‌‌‌‌‏ سفید رنگ مشاهده کردند.

وی معتقد است که دیدن سراب در شروع سال نو به معنی داشتن سالی پر از موفقیت و کامیابی می‌‌‌‌‏باشد.

 بسیاری از افراد محلی دیگر نیز شاهد این سراب بودند و از آن عکس گرفته‌‌‌‌‏ و در وبلاگ‌های خود مطالبی درباره‌‌‌‌‏‌ی این سراب نوشتند.

همچنین در ۷:۳۰ بامداد روز ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۳ در منطقه‌ی «چینگ‌‌‌‌‏زوی» شهر «وِی‌‌‌‌‏فانگ» از استان «شاندونگ» چین، سرابی از کوه‌‌‌‌‏ها در اطراف یک تپه‌ی دایره‌‌‌‌‏ای شکل در افق پدیدار شد که چندین برج شبیه به آسیاب بادی بر روی آن قرار داشتند. این منظره با چشم غیر‌‌‌‌‏مسلح ‌‌‌‌‏قابل رؤیت بود.

اپک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‏شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی