Search
Asset 2

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران (اسکرین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‏شات/یوتیوب)
جدیدترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران (اسکرین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‏شات/یوتیوب)
جدیدترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران (اسکرین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‏شات/یوتیوب)

 

آخرین وضعیت فروش فیلم‌های سینمایی حاکی از آن است که ساخته‌های «مسعود کیمیایی» و «مهشید افشارزاده» در صدر جدول فروش قرار دارد.

فیلم «متروپل» به کارگردانی مسعود کیمیایی، ضمن اکران در ۴۵ سالن سینما در تهران و شهرستان‌‌‌‏ها به فروش ۴۲۰ میلیون تومانی رسیده است. در این فیلم بازیگرانی چون «مهناز افشار»، «شقایق فراهانی»، «تینا پاکروان»، «محمدرضا فروتن»، «پولاد کیمیایی» و «سحر دولت شاهی» به ایفای نقش پرداختند.

فیلم «پنج ستاره» ساخته‌‌‌‏ی مهشید افشارزاده طی ۳ هفته اکران، فروشی بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان داشت و توانست تا پایان روز پنجشنبه به فروشی به مبلغ ۶۲۰ میلیون تومان برسد. «شهاب حسینی»، «بهنوش بختیاری»، «شیرین بینا» و «بهناز جعفری» از بازیگران این فیلم هستند.

به گزارش سایت الف و به نقل‌از مدیر عامل شرکت پخش نیمروز، فیلم «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» به کارگردانی «روح‌الله حجازی»با اکران در ۳۳ سینمای کشور، تا پایان روز پنج‌شنبه ۲۲ خرداد به فروش۲۶۰ میلیون تومان رسید.

فیلم سینمایی «۵۰ قدم آخر» به کارگردانی «کیومرث پوراحمد» نیز با در اختیار داشتن ۱۴ سالن، در مجموع ۳۴ میلیون تومان فروش داشته است.

«زندگی جای دیگری است»، ساخته‌ی «منوچهر هادی» ۶۲۸ میلیون تومان فروش داشته است. «حامد بهداد»، «نیکی کریمی»، «پارسا پیروزفر» و «یکتا ناصر» بازیگران این فیلم هستند.

گفتنی‌ست فیلم «طبقه‌‌‌‏ی حساس» برای ادامه‌‌‌‏ی اکران مجوز شورای صنفی نمایش را دریافت کرده است. این فیلم با فروش بالای خود در گیشه به رقم ۶ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان رسیده است. در این فیلم هنرمندانی چون «رضا عطاران»، «پانته‌آ بهرام»،‌ «بهاره رهنما»، «پیمان قاسم‌خانی»و «هوتن شکیبا» ایفای نقش کرده‌اند.

برخی‌‌‌‏از فیلمسازان بر این باورند که با نزدیک شدن به فصل تابستان و تعطیلات مدارس، مخاطبان بیشتری به سینما خواهند آمد و فروش فیلم‌‌‌‏های سینمایی بیشتر خواهد شد.

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی