Search
Asset 2

شاهزاده رضا پهلوی: از فحاشان و هتاکان اعلام برائت کنیم 

شاهزاده رضا پهلوی در همایش «اجرایی برای آزادی» گفت: «ما برای آینده‌ای کار می‌کنیم که روند دموکراتیک، صندوق رای و نمایندگان شما مردم ایران، سرنوشت ما را تعیین کنند.»
(Screenshot Via Twitter)

شاهزاده رضا پهلوی طی سخنانی با تأکید بر لزوم احترام به عقاید گوناگون و اعلام برائت از هتاکان گفت: «ما برای آینده‌ای کار می‌کنیم که روند دموکراتیک، صندوق رای و نمایندگان شما مردم ایران، سرنوشت ما را تعیین کنند.» 

شاهزاده رضا پهلوی در حاشیه همایش «اجرایی برای آزادی» که شب گذشته در لس‌آنجلس برگزار شد عنوان کرد: فرهنگ عزاداری رو بگذاریم کنار و به عنوان یک ملتی که همیشه با سنت جشن، برای زندگی ارزش قائل است، برای زندگی ارزش قائل باشیم. 

او در ادامه بر لزوم احترام به عقاید دیگران عنوان کرد: سایبری‌ها که تکلیفشان مشخص است، ولی بیاییم از هر اندیشه‌ای که هستیم، فرهنگ احترام به عقاید را رعایت کنم. 

شاهزاده پهلوی همچنین در ادامه تأکید کرد که باید ضمن «مقابله با رفتار زشت فحاشی و هتاکی و برائت از آنهایی که دانسته یا ندانسته این رفتار را انجام می‌دهند تکلیف و خط‌کشی خودمان را مشخص کنیم.» 

او در ادامه سخنان خود به موضوع بالاترین مرجع تصمیم‌گیری برای مردم پرداخت و این مرجع را نمایندگان منتخب مردم ذکر کرد و گفت: «تنها نمایندگان منتخب مردم می‌توانند تعین سرنوشت کنند و تنها میزان اندازه‌گیری صندوق رای است و لاغیر». 

شاهزاده رضا پهلوی در انتهای سخنان خود اضافه کرد که «ما برای آینده‌ای کار می‌کنیم که روند دموکراتیک، صندوق رای و نمایندگان شما مردم ایران، سرنوشت ما را تعیین کنند. تا آن روز، از هر عقیده‌ای که باشیم بگذارید یک‌صدا و متحد در مقابل دشمنان این آزادی بایستیم و مملکتمان را نجات بدهیم و پس بگیریم  

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی