Search
Asset 2

قلمرو وسیع بین ذرات که تحت تأثیر هشیاری انسان قرار دارد

(شاتراستاک)قلمرو وسیع بین ذرات که تحت تأثیر هشیاری انسان قرار دارد
(شاتراستاک)قلمرو وسیع بین ذرات که تحت تأثیر هشیاری انسان قرار دارد
(شاتراستاک)

استاد بازنشسته‌ی دانشگاه استنفورد، ویلیام ای تیلر به انجام تحقیق در مورد سطحی از واقعیت فیزیکی پرداخته است که تاکنون توسط دستگاه‌های اندازه‌گیری معمولی، غیرقابل ردیابی بوده است.

از نظر او دو نوع ماده وجود دارد:

۱- سطح الکتریکی اتم و ملکول: موادی که در این سطح قرار دارند، توسط ابزار سنتی قابل اندازه‌گیری هستند. می‌توان آنان را اندازه گرفت؛ چون مبتنی بر بار الکتریکی هستند.

۲- سطح امواج مغناطیسی اطلاعات: تیلر در وب‌سایت خود در مقدمه‌ای بر تحقیق خود چنین توضیح می‌دهد: «این سطح جدید از ماده که در خلأ فیزیکی عمل می‌کند (فضای خالی بین ذرات بنیادی الکتریکی که ملکول‌ها و اتم‌های الکتریکی عادی دنیای ما را شکل می‌دهد)، برای ما و ابزارهای اندازه‌گیری سنتی ما غیر قابل درک است.

نوع دوم ماده بسیار قدرتمند است و تحت تأثیر فکر انسان قرار می‌گیرد.

قدرت امواج مغناطیسی اطلاعات

برای اینکه تیلر دیدی از انرژی موجود در سطح امواج مغناطیسی اطلاعات بدهد، در یک مصاحبه‌ی انجام شده برای یک مستند با عنوان «دانش ما چه اندازه ناچیز است؟» (مصاحبه زیر را ببینید)، انرژی نهفته در کل جهان شناخته شده را با انرژی نهفته در خلأ داخل یک اتم هیدروژن مقایسه کرده است.

انرژی نهفته در خلأ یک اتم، یک تریلیون برابر انرژی تخمین زده شده‌ی موجود در فضای جهان شناخته شده است.

وی گفت: «تنها این ذره‌ی خلأ ناچیز، از اهمیت بیشتری نسبت به تمام اجرام، ستارگان و سیاره‌ها برخوردار است.» این مقایسه فرض می‌کند که جهان ما همان‌‏گونه که ستاره‌شناسان گفته‌اند، نسبتاً مسطح است. مطابق گفته‌ی تیلر این محاسبات دقیق نیست، ولی بااین‌‏وجود دارای آن اندازه دقت کافی است که به ما ایده‌ای درباره‌ی میزان انرژی نوع دوم ماده که به گفته‌ی او در خلأ موجود است، بدهد.

چگونه اراده و خواست انسان قادر است تأثیر بگذارد

تیلر می‌گوید که او قادر بوده است این ماده‌ی تاکنون غیرقابل ردیابی را شناسایی کند؛ اما تنها زمانی که آن دارای تأثیر متقابلی با ماده نوع الکتریکی ملکول/اتم باشد، قادر هستیم با ابزار معمول اندازه‌گیری کنیم.

هشیاری انسان بر این اثر متقابل دامن می‌زند.

به نظر می‌رسد که خواست و اراده‌‏ی منعکس‌شده از ذهن یک فرد، رسانایی بین سطح اتم/ملکول و سطح خلأ را افزایش می‌دهد.

تیلر گفت: «هشیاری، وضعیت انرژی آزاد ترمودینامیکی (سطح خلأ) را بالا می‌برد و ما را قادر می‌کند که به فیزیک خلأ دسترسی پیدا بکنیم. دسترسی به این فیزیک جدید، اراده‌‏ی انسان را قادر می‌کند تأثیراتی را ایجاد کند که فراتر از تصور شما می‌باشد.»

هشیاری قادر است به طریقی روی انرژی و قدرتی تأثیر متقابل داشته باشد که نیرومندتر از هر چیزی است که تاکنون توسط ابزار معمول اندازه‌گیری شده است.

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

1 دیدگاه دربارهٔ «قلمرو وسیع بین ذرات که تحت تأثیر هشیاری انسان قرار دارد»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی