Search
Asset 2

استیک باکس، بهترین وسیله برای گرفتن عکس سلفی

S2-676x450

استیک باکس

سلفی استیک وسیله مناسبی است برای آنهایی که می‌‌‏خواهند از خود عکس بگیرند.اما هنگام استفاده سنگین است و استفاده از آن خیلی راحت نیست. منوپادهای مرسوم، فضایی را در کیف به خود اختصاص می‌‌‏دهند و گذاشتن در جیب نیز جالب نیست. راه حل مناسب استیک باکس است وسیله‌‌‏ای که ترکیبی از یک سلفی استیک و یک کیس موبایل است.

بزن و عکس بگیر

کار با این کیس تلفن هوشمند ساده است. هنگام گرفتن عکس سلفی، انتهای زایده را بکشید و میله منوپاد خارج می‌‌‏شود. برای تغییر زاویه تصویر، باید کیس را بچرخانید. پس از گرفتن عکس میله منو پاد به داخل جمع می‌‌‏شود. همچنین دارای یک حالت پایه دار است که بدون استفاده از دست روی یک سطح صاف قرار می‌‌‏گیرد. در حال حاضر این دستگاه برای گوشی موبایل‌‌‏های زیر قابل استفاده است: آیفون ۶ و ۶S، آیفون ۶ پلاس و ۶S پلاس و سامسونگ ۶S و ۶s Edge+

یکوتیل شرمن، موسس استیک باکس می‌‌‏گوید: «یک روز که در بازار می‌‌‏گشتم، دیدم که در غرفه‌‌‏ای کیس موبایل و سلفی استیک می‌‌‏فروشند. با خودم گفتم چرا دو تا وقتی می‌‌‏توان یک وسیله را حمل کرد؟ با استیک باکس هم می‌‌‏توانید از موبایلتان محافظت کنید و هم عکس سلفی بگیرید. هر جا هم که بروید هر دو را با خودتان به همراه دارید.»

استیک باکس سلفی

مشخصات استیک باکس

وقتی استیک‌‌‏باکس را کامل باز می‌‌‏کنیم، طول آن تقریبا ۷۳ سانتی‌‌‏متر است. از آلومنیوم ساخته شده و حتی در شرایط با باد هم موبایل را محکم نگه می‌‌‏دارد. به طور کلی این کیس حجم زیادی به موبایل اضافه نمی‌‌‏کند و هیچ قست برآمده‌‌‏ای ندارد. برای همین به راحتی می‌‌‏توانید آن را در جیبتان گذاشته یا خارج کنید. کیس به رنگ‌‌‏های آبی، سفید، سیاه، قرمز، سبز، بنفش و صورتی موجود است.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی