logo_eet

اولین اثر ناصر ضمیری، فیلم برتر جشنواره‌ی بمبئی شد

با دیگران (اسکرین‌‌‏شات/یو‌‌‏تیوب)
با دیگران (اسکرین‌‌‏شات/یو‌‌‏تیوب)
با دیگران (اسکرین‌‌‏شات/یو‌‌‏تیوب)

 

فیلم سینمایی «با دیگران»، ساخته‌ی «ناصر ضمیری» در مقام بهترین فیلم جشنواره‌ی فیلم بمبئی شناخته شد.

در پایان شانزدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی فیلم بمبئی هیأت داوران فیلم «با دیگران» را بهترین رویداد سینمایی معرفی کرد.

در این جشنواره فیلم «دادگاه»، به کارگردانی «چایتانیا تامان» در مقام بهترین فیلم بخش رقابتی انتخاب شد. این فیلم امسال در جشنواره‌ی فیلم کن نیز بهترین فیلم بخش افق‌ها بود.

جشنواره‌ی فیلم بمبئی، مهم‌ترین جشنواره‌ی فیلم هند محسوب می‌شود و ریاست آن را «با شیام بنگال»، سینماگر مشهور هندی بر عهده دارد.

فیلم با دیگران با  تهیه‌کنندگی امیر سماواتی و محمد آفریده، داستان زنی به نام آرزو است که به دلیل سقط جنین‌های مکرر امید خود را به داشتن فرزند از دست داده است و زندگی مشترک او با امیرحسین در شرایط بحرانی قرار دارد. طاهره دوست و همکار او با اقدامی فداکارانه مسیر تازه‌‏ای را در برابر این زوج جوان قرار می‌‏دهد. آزادی یعقوب شوهر سابق طاهره از زندان روابط زندگی امیرحسین، آرزو و طاهره را پیچیده می‌‏کند.

 نگامه قاضیانی، بابک حمیدیان، حسن محجوب، لیلا زارع، حمیدرضا آذرنگ نقش‌‏آفرینی در این فیلم را برعهده دارند.

فیلم با دیگران که نخستین اثر سینمایی ناصر ضمیری است، در اولین حضور بین‌المللی خود در سی ‌و هشتمین دوره‌ی جشنواره‌ی فیلم مونترال به نمایش درآمد.

پس از آن در دومین حضور خود در بخش مسابقه‌ی هفدهمین جشنواره‌ی فیلم دین امروز تورینو -از ۱۸ تا ۲۹ مهرماه- در ایتالیا به روی پرده رفت.

این فیلم در چهارمین نمایش بین‌المللی خود در سی ‌و هشتمین دوره‌ی جشنواره‌ی سائوپائولو برزیل که از تاریخ ۲۴ مهر تا ۷ آبان برگزار می‌شود نیز پذیرفته شده و در بخش اصلی با فیلم‌های دیگر از سینمای جهان رقابت می‌کند.

اپک‌‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

 

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *