Search
Asset 2

دوچرخه‌ی الکتریکی خورشیدی

دوچرخه‌ الکتریکی خورشیدی

دوچرخه‌ الکتریکی خورشیدی

دوچرخه‌ی الکتریکی خورشیدی تولید شده توسط شرکت لیئوس امکان دوچرخه‌سواری بدون نیروی کمکی بیرونی را می‌دهد. همانطور که از اسم آن می‌توان دریافت، آن از توان خورشیدی که از پانل‌های نصب شده در اطراف دوچرخه تامین می‌‏شود، به عنوان نیروی محرکه استفاده می‌کند. این دو چرخه در دو مدل ۲۵ و ۴۵ کیلومتر بر ساعت به بازار خواهد آمد.

این دوچرخه را در مواقعی که توان طبیعی آن به اتمام می‌رسد، مثلا در روزهای بارانی و یا فصل زمستان، می‌توان به سادگی با متصل کردن به برق شارژ کرد. توان‌سنج کوچکی که در جلوی دوچرخه نصب شده است به شما اطلاع می‌دهد که چه زمانی نیاز دارید برای ادامه‌ی راندن، نیروی محرکه را به دستگاه‌های الکتریکی منتقل بکنید.

جذاب با آخرین طراحی

دوچرخه‌ی الکتریکی خورشیدی لیئوس برای داشتن عمکرد بهینه و با در نظر گرفتن جنبه‌های زیبایی‌شناختی طراحی شده است. هیچ پانل بدشکل و یا سیمی که بیرون زده باشد در آن دیده نمی‌شود. دستگیره‌های آن از فیبر کربن ساخته شده و موتور آن به شکل منظمی در زیر پدال جاسازی شده است.

آن همچنین شامل ویژگی‌های سفارشی مانند چوب واقعی، چرم با کیفیت بالا و سایر لوازم جانبی می‌شود. این محصول را می‌توان در دو رنگ سیاه و یا سفید بسته به علاقه‌ی ‌شخصی خریداری کرد.

این دوچرخه با طرح ایتالیایی مطمئناً توجه و علاقه‌ی مشتاقان دوچرخه‌سواری را به خود جلب خواهد کرد.

دوچرخه‌ الکتریکی خورشیدی

کارآمد برای شیوه‌ی زندگی شهری

سال پیش صدها نمونه از دوچرخه‌های الکتریکی به بازار عرضه شد که کیفیت خوبی داشتند ولی دارای ویژگی‌های محدودی بودند. دوچرخه‌های الکتریکی خورشیدی لیئوس هم از نظر عملکرد و هم دوام، دارای برتری است. برای افرادی که به محیط زیست اهمیت می‌دهند، این دوچرخه می‌تواند جایگزین مناسبی برای ماشین و اسکوتر (نوعی موتورسیکلت است که به وسیلهٔ پاهای کسی که سوارش می‌شود کنترل می‌گردد) باشد.

دوچرخه‌سوارهای قدرتی نیز ممکن است جذب فریم نیرومند و ویژگی‌های الکتریکی کم‌صدا و قابل اعتماد آن شوند.

طراحی مدرن دوچرخه‌ی الکتریکی خورشیدی لیئوس این اطمینان را می‌دهد که زمانی‌که سایر مدل‌های دوچرخه از مد افتادند وجای خود را به مدل‌های جدیدتر دادند، همچنان پرطرفدار مانده و مشتری‌‏های خود را داشته باشد.

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی