Search
Asset 2

شاگردان پرویز مظلومی موفق در مقابل صبا و ناکام در کسب عنوان قهرمانی نیم فصل

استقلال تهران صبای قم
(Varzesh3.com)
استقلال تهران صبای قم
(Varzesh3.com)

بازیکنان استقلال تهران روز پنجشنبه گذشته با عملکردی قابل قبول در ورزشگاه آزادی تیم صبای قم را با یک گل شکست دادند و با پیروزی در این دیدار و کسب ۳ امتیاز در یک قدمی قهرمانی نیم فصل قرار گرفتند.

در این دیدار حساس با توجه به شرایط هر دو تیم در بالای جدول انتظار می‌‌‏رفت تا یک بازی تهاجمی را به نمایش بگذارند که چنین هم شد و فرصت‌‌‏های گلزنی متعددی روی دروازه‌‌‏های هر دو تیم ایجاد شد ولی با درخشش مهدی رحمتی و حامد لک مهار شدند. تا این که در دقیقه ۱۸ سجاد شهباز زاده با یک ضربه پای چپ قفل دروازه صبا را شکست تا استقلال را یک گل پیش بیاندازد و در ادامه با توجه به اخراج برزای از استقلال در نیمه اول و اخراج باقری از صبا در دقایق پایانی نیمه دوم، این بازی پر افت و خیز با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

با این نتیجه تیم استقلال تهران با ۳۰ امتیاز موقتاً به صدر جدول صعود کرد تا در انتظار نتیجه بازی استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان که جمعه برگزار شد بنشیند. ولی خوشحالی آبی‌‌‏های پایتخت یک روز بیشتر ادامه نداشت و هم‌‌‏نام خوزستانی آن‌‌‏ها روز جمعه با پیروزی یک بر صفر مقابل ذوب آهن اصفهان و کسب ۳۲ امتیاز از استقلال تهران پیشی گرفت و عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرد.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی