Search
Asset 2

فروشگاه‌‌‏های زنجیره‌‌‏ای لابلاز برای ایجاد فرصت‌‌‏های شغلی در سال جاری توسعه می‌‌‏یابند

سوپر مارکت لاب لاوز
(Screenshot via CTV News)
سوپر مارکت لاب لاوز
(Screenshot via CTV News)

 

بزرگترین سوپر مارکت زنجیره‌‌‌‏ای کانادا با نام لابلاز «Loblaws» برای ساخت ده‌‌‏ها فروشگاه جدید و نوسازی بیش از ۱۰۰ مکان در سال جاری برنامه ریزی کرده است و برنامه‌‌‏های جدید امکان ایجاد هزاران بازار عرضه خرده فروشی و شغل جدید را برای شهروندان کانادا فراهم می‌‌‏کند.

مسئولان این فروشگاه‌‌‏ها اعلام کردند که به طور کلی در ماه ژانویه احداث ۵۰ فروشگاه جدید و نوسازی ۱۵۰ فروشگاه از پروژه‌‌‏هایی است که آغاز شده است.

همه فروشگاه‌‌‏ها تنوع جنس برای فروش را خواهند داشت و از جمله می‌‌‏توان به بخش خواروبار فروشی، دارویی، پوشاک و .. اشاره کرد. اما هنوز مکان فروشگاه‌‌‏های جدید اعلام نشده است.

«کاترین توماس»، مدیر بخش ارتباطات خارجی لابلاز، طی یک ایمیل اعلام کرد که تقریبا ۱۵ هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد و به ۵ هزار نفر برای فروشگاه جدید نیاز خواهیم داشت.

با توجه به فرم اطلاعات سالانه لابلاز، هم اکنون کارکنان آن به ۱۹۲ هزار کارگر تمام وقت و پاره وقت رسیده است.

لابلاز در توسعه سرمایه گذاری در کانادا یک میلیارد دلار کمک خواهد کرد.

نتایج سه ماهه اخیر فروشگاه‌‌‏های زنجیره‎ای لابلاز از کاهش سود این شرکت خبر می‌‌‏دهد که با این وجود، شرکت برخی از هزینه‌‌‏ها و اقلام حسابداری مرتبط با موارد غیر معمول را مسئول این ضرر شناخته است و عملکرد فروشگاه را عامل نمی‌‌‏داند.

«جالینوس وستون»، رئیس اجرایی شرکت لابلاز طی بیانیه‌‌‏ای گفت: «ما همچنان به سرمایه گذاری در این شغل برای توسعه اقتصاد کانادا و کمک به میلیون‌‌‏ها نفر از شهروندان کانادا که هر هفته از فروشگاه ما خرید می‎کنند، ادامه می‌‌‏دهیم.»

وی در ادامه گفت که توسعه و موفقیت در بخش آی‌‌‏تی و ذخیره سرمایه گذاری زنجیره‌‌‏ای طی چند سال گذشته اکنون این امکان را به ما می‌‌‏دهد تا به طور فزاینده‌‌‏ای سرمایه خود را در فروشگاه‌‌‏ها متمرکز کنیم.

وستون همچنین با توجه به افزایش این فروشگاه‌‌‏ها و نزدیکی آن به همه مردم عنوان کرد که استراتژی و سرمایه گذاری درست باعث دسترسی بهتر مردم به مواد غذایی تازه می‎شود.

لابلاز که بیش از ۲۳۰۰ فروشگاه در سراسر کانادا دارد، کالاهای مختلفی به شهروندان کانادایی‌‌‏ ارائه می‌‌‏دهد. این سوپرمارکت زنجیره‌‌‏ای با عنوان بزرگترین توزیع کننده مواد غذایی در کانادا شناخته می‌‌‏شود.

نو فریلز، شاپرز و دارگ‌‌‏مارت از جمله فروشگاه‌‌‏های لابلاز در کانادا هستند.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی