logo_eet

لودون: کمونیست‌ها می‌گویند ملحدند اما در واقع شیطان‌پرست هستند

مذهب «آنها [کشیشان] مارکسیسم را به عنوان مسیحییت فروخته‌اند و می‌گویند: «عیسی سوسیالیست بود، عیسی به خیریه اعتقاد داشت. بنابرا
ترور لودون، نویسنده، فیلم‌ساز و محقق (Samira Bouaou/The Epoch Times)

به گفته ترور لودون، فعال و محقق ضد کمونیست، کمونیسم یک «مذهب شیطانی» است که به دنبال تضعیف جامعه آمریکایی است.

لودون اخیراً به برنامه «چاینا اینسایدر» شبکه تلویزیونی اپک گفت: «آنها [کمونیست‌ها] می‌گویند ملحد هستند، اما واقعاً از شیطان حمایت می‌کنند. لودون همچنین یکی از همکاران اپک تایمز و مجری برنامه «کانتر پانچ» در اپک تی‌وی است.

او افزود که به این دلیل است که مأموریت شیطان این است که سه نهادی را که از جانب خدا برای هدایت نوع بشر اعطا شده است – خانواده، کلیسا و دولت مدنی – واژگون کند.

این کارشناس کمونیسم در مورد فیلم جدیدش «دشمنان درون کلیساها» گفت که سوسیالیست‌ها پس از انجام یک مطالعه ۱۰ ساله به این نتیجه رسیده‌اند که چگونه آمریکا را از درون پایین بیاورند. از طریق این تحقیق، آنها متوجه شدند که ارتش و نظام سیاسی هیچ‌یک آمریکا را تقویت نکرده است، بلکه مذهب بوده است.

لودون در کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار در اورلاندو فلوریدا گفت: «آنها فکر می کنند این دین است، این مسیحیت است، این قدرت، قدرت اخلاقی آمریکا است، و این اخلاق مسیحی است که آمریکا را به همان اندازه که هست بزرگ و قوی کرده است.»

این یافته منجر به تصمیم آنها برای تمرکز بر نفوذ در کلیساها در سراسر کشور، ورود به داخل و تضعیف آنها شد. از این طریق، به گفته لودون، آنها م‌ توانند به هدف نهایی که براندازی باور معنوی است، دست یابند.

او گفت که کمونیسم به دنبال از بین بردن ایمان مردم به خدا و سرکوب افرادی است که به خدا ایمان دارند. آنها باید این کار را انجام دهند تا آن را با شکل خدای خود – که حکومت است – جایگزین کنند.

و در نتیجه، مردم به دنبال راهنمایی در حکومت مدنی هستند، نه در خدا یا در دین.

استراتژی

به گفته لودون، کمونیست ها برای گسترش تبلیغات خود از داخل کلیساها تلاش می‌کنند.

او گفت: «این تبلیغات عمداً به کلیساها، به ویژه به کالج‌های کتاب مقدس، که سطح جدیدی از کشیش‌ها را آموزش می‌دهند، پمپاژ می‌شود، و کشیش‌های جوان این را به بچه‌های جوان پمپاژ می‌کنند تا کلیساها را سوسیالیستی کنند.»

او به عنوان مثال، به جنش زندگی سیاهان مهم است اشاره کرد.

«زندگی سیاهان مهم است یک عملیات کمونیستی چینی است. اما شما کشیش‌هایی در سراسر کشور دارید که از آن حمایت می‌کنند، زیرا فکر می‌کنند که به نوعی مسیحی است.»

«آنها [کشیشان] مارکسیسم را به عنوان مسیحییت فروخته‌اند و می‌گویند: «عیسی سوسیالیست بود، عیسی به خیریه اعتقاد داشت. بنابراین، ما باید از برنامه‌های دولت سوسیالیستی حمایت کنیم.»

به گفته این کارشناس، علاوه بر این، تئوری انتقادی نژاد، که لودون آن را به عنوان دکترینی توصیف کرد که «اساساً در مورد مارکسیسم از نظر نژادی صحبت می‌کند، نه طبقاتی،» نیز به کلیساهای آمریکا راه پیدا کرده است.

به گفته لودون، گسترش «جنبش بیداری» (وُک) تحت حمایت ایدئولوژی مارکسیستی در تمام اقشار جامعه آمریکا، از جمله در مذهب برای ایجاد «کلیساهای بیدار»، بازتاب آن چیزی بود که دهه‌ها پیش در چین کمونیستی در جریان انقلاب فرهنگی رخ داد.

او گفت: «آنها همه مردم را جمع می‌کردند و یک نفر را می‌گذاشتند و علامت «سرمایه‌دار» را بر گردنشان می‌گذاشتند، زیرا پدرشان صاحب یک تجارت یا مزرعه بود و همه آن شخص را دشنام می‌دادند.

لودون گفت، در همین حال، جنبش بیداری امروزی به دنبال افزایش آگاهی مردم از تفاوت‌های طبقاتی، نژادی، جنسیتی و سرکوب سیاسی و نژادپرستی آمریکایی است.

«این شستشوی مغزی به سبک کمونیستی، شستشوی مغزی مائوئیستی است که در مورد نژاد و طبقات در کلیساها اعمال می‌شود. این همان کاری است که کمونیست چینی انجام داد.»

لودون خاطرنشان کرد که کمونیست‌ها برای وسوسه کردن آمریکایی‌ها و به دام انداختنش، به اهداف آرمان گرایانه آنها متوسل می‌شوند.

آنها نمی گویند، «ما سیستمی را راه اندازی می‌کنیم که در آن اگر با ما موافق نباشید، به گولاگ می‌روید… آنها به شما نمی‌گویند که به قصد دارندزمین شما را بگیرند، آنها فرزندان شما را تلقین خواهند کرد.»

در عوض، پیام آنها این است: «ما اینجا به شما نان می‌دهیم، ما به شما آرامش می‌دهیم، ما به شما زمین می‌دهیم.»

و برای اقلیت‌ها، آنها پیشنهاد می‌کنند که «آمریکا را برابر کنند، تا نژادپرستی را برای آنها از بین ببرند.»

لودون گفت که فیلم جدید او «دشمنان درون کلیساها» به دنبال کمک به مردم در تمایز بین مسیحیت واقعی مسیحی و مسیحیت کمونیستی تقلبی است. و با این آگاهی، جزر و مد ممکن است شروع به تغییر کند.

او گفت: «ما باید ستون فقرات این کشور را برای نجات این کشور برگردانیم.

«زیرا اگر کلیسا را ​​از دست بدهیم، کشور را از دست خواهیم داد. اگر آمریکا را از دست بدهیم، آزادی را در سراسر جهان از دست خواهیم داد.»

مطالب دیگر:

مجله آلمانی: مردم در چین به‌خاطر تمرین مدیتیشن شکنجه و کشته می‌شوند

رژیم چین به دلیل حمایت ضمنی از روسیه با انتقادات فزاینده‌ای مواجه شده است

شبح کمونیسم در حال حکمرانی بر جهان ما: فصل ۶: طغیان علیه خداوند

اخبار مرتبط