Search
Asset 2

مرد غول پیکر برزیلی در کنار همسر کوتاه قدش

بلند قد ترین مرد برزیل
جولیسان فرناندو ده سیلوا و همسر او اوم مدی‌روس (Youtube)
بلند قد ترین مرد برزیل
جولیسان فرناندو ده سیلوا و همسر او اوم مدی‌روس (Youtube)

 

بلندقدترین مرد برزیل با قد ۲ متر و ۳۳ سانتی‌متر عشق زندگی خود را یافته است؛ وی در کنار همسر خود حتی بلندتر به نظر می‌رسد.

«جولیسان فرناندو ده سیلوا»، ۲۸ ساله برای بخش بزرگی از زندگی خود در رفتن به محل‌های عمومی دچار دردسر بوده است؛ ولی در نهایت مدتی پیش پس از صبر و شکیبایی بسیار توانست زنی را پیدا کند که او را همان‌گونه که هست دوست داشته باشد. قد بلند او از بیماری غول‌پیکری نشأت می‌گیرد که از دوران جوانی به آن مبتلا بوده است.

«اِوِم مدی‌روس»، ۲۱ ساله، همسر جدید سیلوا تنها ۱۵۲ سانتی‌متر قد دارد؛ و زمانی که در کنار هم قرار می‌گیرند تضاد جالبی را نشان می‌دهد.

سیلوا به «بنکرافت تی‌وی» گفت: «زمانی که او را برای اولین بار دیدم در اولین نگاه عاشق او شدم. مفتون او شده بودم و می‌خواستم همیشه در کنار او باشم. اندازه‌ی او هیچ اهمیتی برای من نداشت.»

با این وجود، این مرد قدبلند و کارگر سابق معدن طلا می‌پذیرد که به عنوان زن و شوهر در کنار هم ظاهر عجیبی پیدا می‌کنند که عمدتاً به دلیل تفاوت زیاد در قد موجب برانگیختن سؤالات بسیاری می‌شود.

بلند قد ترین مرد برزیل به همراه همسرش
جولیسان فرناندو ده سیلوا دست همسر خود را گرفته است. (Youtube)

او گفت: «مردم سؤالات بسیاری از من در این مورد می‌پرسند، که در ابتدا برای من آزاردهنده بود ولی این روزها با آن به‌طور عادی برخورد می‌کنم و آن را بیشتر شوخی می‌گیرم.»

سیلوا قبلاً در یک معدن طلا و مزرعه کار می‌کرد ولی به دلیل مشکلات سلامتی این کار را متوقف کرد. او هم‌اکنون درآمد زندگی خود را از راه ظاهر شدن در آگهی‌های بازرگانی مربوط غذا، و بیشتر غذاهای یخ‌زده کسب می‌کند.

 

بلند قد ترین مرد برزیل
جولیسان فرناندو ده سیلوا در حال عکس گرفتن با طرفداران خود در یک مغازه‌ی خواروبارفروشی (Youtube)

مدی‌روس اولین بار از طریق فیسبوک با او تماس گرفته و تولد او را تبریک گفته بود؛ و پس از آن از نزدیک شخصاً با او تماس گرفت تا به اولین زن زندگی او تبدیل شود.

وی گفت: «فکر کردم که هر چیزی که در مورد او می‌بینم زیباست، به‌خصوص چشم‌های او. او بسیار دلسوز است. آن را در برابر دوربین نشان نمی‌دهد؛ ولی در واقع بسیار دلسوز و راستگواست. او حتی یک بار نیز به من دروغ نگفته است.»

این زن و شوهر برای شروع یک خانواده برنامه‌ریزی کرده‌اند و می‌‌خواهند به زودی تا جایی که ممکن است یک زندگی عادی داشته باشند.

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی