Search
Asset 2

وقتی دو خواهر چینی در آن سر دنیا به هم می‌‌‏رسند

وقتی دو خواهر چینی در آن سر دنیا به هم می‌‌‏رسند

وقتی دو خواهر چینی در آن سر دنیا به هم می‌‌‏رسند

آیا به تقدیر اعتقاد دارید؟ شاید بعد از خواندن این داستان به تقدیر اعتقاد پیدا کنید!

بعضی از والدین در پروسه فرزند خواندگی درباره کودکی که می‌خواهند به فرزندی قبول کنند، چیزی نمی‌دانند. در آمریکای شمالی، بسیاری از والدین دارای صلاحیت از طریق پروسه فرزندخواندگی خواستار بچه‌هایی از کشورهایی چون چین هستند. در چین کودکان فراوانی نیازمند خانواده‌ وجود دارد.

فرزند خواندگی می‌تواند یک برکت و موهبت برای خانواده باشد، اما این نیز ممکن است والدین همه چیز را در مورد فرزند یا سابقه خانوادگی آن‌ها ندانند. ممکن است چیزی درباره مسائل مربوط به سلامت خانوادگی یا صفات ژنتیکی‌‌‌، به‌ دلیل نبودن اطلاعاتی‌ در این پروسه به والدین گفته نشود.

با این حال با گذشت زمان آزمایشات دی‌‌‌‏ان‌‌‌‏ای‌، در دسترس‌تر و کم هزینه‌تر ‌شده‌اند.‌‌ ‌فقط یک آزمایش دی‌‌‌‏ان‌‌‌‏ای می‌تواند به طور بالقوه‌ اطلاعات زیادی در اختیارتان قرار دهد. همان‌طور که خانواده‌ای از ایالت میسوری در امریکا از این روش استفاده کرد.

وقتی دو خواهر چینی در آن سر دنیا به هم می‌‌‏رسند

استیسی و جیمز مانیج‌ پس از به دنیا آوردن سه پسر بیولوژیک قصد داشتند‌ فرزندی ‌بپذیرند. زوج اهل شهر ویلدون اسپرینگ در ایالت میسوری بالاخره در مورد دختری یتیم در چین به نام الیانا که به خانواده‌ای جدید نیاز داشت باخبر شدند.

الیانا با وجود این‌که ۱۰ سال بیشتر نداشت دچار اختلال مغزی بود. در حالی که این مسئله باعث شد بسیاری از زوج‌های دیگر از فکر فرزند خواندگی وی منصرف شوند، استیسی و جیمز می‌‌‌‏‌خواستند الیانا را به فرزندی‌ پذیرفته و حتی بیشتر به او کمک کنند.

وقتی دو خواهر چینی در آن سر دنیا به هم می‌‌‏رسند

بنابراین الیانا به فرزندی پذیرفته شد و به آمریکا آمد تا با خانواده‌ مانیج‌‌ها‌ در شهر ویلدون اسپرینگ ایالت میسوری زندگی کند. آن‌ها نمی‌دانستند که یک زوج دیگر نیز در شهرشان دختری ۷ ساله به نام کینلی را از چین، که او نیز ‌اختلال مغزی داشت به فرزندی پذیرفته‌ا‌ند‌.

دو خانواده نزدیک یکدیگر زندگی می‌کردند و به یک کلیسا می‌رفتند، بنابراین دو دختر خیلی زود باهم دوست شدند. با این‌که آن‌ها از شهر‌های مختلف چین آمده بودند، اما نقاط مشترک زیادی داشته و حتی شبیه هم به نظر می‌رسیدند. حتی به نظر می‌رسید مثل دو خواهد هستند،‌ طوری که دو خانواده در حیرت بودند که ممکن است این مسئله واقعیت داشته باشد.

بعید به نظر می‌رسید که آن دو باهم نسبت ژنتیکی داشته باشند. آن‌ها از یک کشور بسیار پرجمعیت آمده بودند و حتی اگر نسبتی باهم داشتند، آیا این احتمال وجود داشت ‌که آن دو خانواده در همان شهر آمریکا دخترانی که خواهران بیولوژیک بودند را به فرزندی پذیرفته باشند‌؟

دو خانواده با این سوال در ذهن‌شان تصمیم گرفتند از دختران آزمایش دی‌‌‌‏ان‌‌‌‏ای بگیرند. نتیجه همه شک و تردیدها را از بین برد.

دو دختربه فرزندی‌ پذیرفته شده خواهر بودند. نتایج آزمایش‌ دی‌‌‌‏ان‌‌‌‏ای آن‌ها شباهت کامل داشت. الیانا و کینلی ۹۹.۹ درصد احتمال داشت که خواهران بیولوژیکی همدیگر و از پدر و مادری یکسان باشند.

وقتی دو خواهر چینی در آن سر دنیا به هم می‌‌‏رسند

حالا آن‌ها طی چند دقیقه به کمک خانواده‌های متعلق به یک محله به همدیگر رسیده‌اند. آیا این داستان نمونه‌ای از یک رابطه تقدیری نبود؟ البته جالب است که چگونه برخی از چیزها به خوبی به سرانجام می‌رسند.

مطالب دیگر:

فالون دافا، تمرینی معجزه‌‏آسا برای سلامتی جسم و ذهن

مردی در دوران کودکی، دخترش را در یک رویا می‌‏بیند

افراد مشهوری که در سال سگ متولد شدند

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی