Search
Asset 2

اختراع اخیر رژیم چین راهی برای سرعت بخشیدن به تجارت سیاه اعضای بدن

چین حکومت چین فناوری منحصر به فردی به نام «دستگاه آسیب‌دیدگی ساقه مغز» را اختراع کرده است. عملکرد آن این است که با اتصال فرد به این دست
(Photo by Pierre Acobas on Unsplash)

حکومت چین فناوری منحصر به فردی به نام «دستگاه آسیب‌دیدگی ساقه مغز» را اختراع کرده است. عملکرد آن این است که با اتصال فرد به این دستگاه، او فوراً دچار مرگ مغزی می‌شود. در این بین، خون فرد همچنان در گردش است و اعضای بدنش را زنده و تازه نگه می‌دارد، بنابراین حزب کمونیست حاکم بر چین می‌تواند آنها را برای منافع پیوند عضو، از بدن فرد خارج کند.

شواهد روزافزون حکایت از ماجرای هولناک کشتار و برداشت اجباری اعضای بدن در چین دارد. گزارش‌های شاهدان عینی و پزشکان چین نشان می‌دهد که هزاران تن از تمرین‌کنندگان فالون گونگ برای اعضای بدن‌شان، که در تجارت پیوند عضو با سود گزافی فروخته و پیوند زده می‌شوند، کشته شده‌اند.

فالون گونگ یا همان فالون دافا، یک روش معنوی و مدیتیشن باستانی برای پاکسازی ذهن و جسم بر اساس اصول حقیقت، نیک‌خواهی و بردباری است که بیش از دو دهه است توسط رژیم کمونیستی چین تحت آزار و شکنجه بی‌رحمانه قرار دارد.

این ماجرا که چنان وحشتناک است که باورش سخت به نظر می‌رسد، نخستین بار در ماه مارس ۲۰۰۶ آشکار شد؛ زمانی‌که خانمی ادعا کرد در بیمارستانی که در آن کار می‌کرد، ۴۰۰۰ تمرین‌کننده‌ فالون گونگ به خاطر اعضای بدنشان به قتل رسیده بودند. او همچنین گفت همسرش که در همان بیمارستان واقع در خارج شهر شن‌یانگ جراح است، برای او فاش کرد که قرنیه‌ چشم ۲۰۰۰ تمرین‌کننده‌ی فالون گونگ را از بدن زنده‌ آنها درآورده است.

یک هفته بعد، پزشکی در ارتش چین نه تنها گزارش آن خانم را تأیید کرد، بلکه ادعا کرد که چنین جنایاتی در ۳۶ اردوگاه کار اجباری مختلف در سراسر کشور در حال رخ دادن است.

دو وکیل برجسته‌ی کانادایی حقوق بشر درحالی‌که از این گزارش‌ها مبهوت شده بودند، بررسی‌های خود را آغاز کردند. در ژوئیه ۲۰۰۶، دیوید کیلگور، وزیر خارجه‌ی سابق در امور آسیا و اقیانوسیه، و دیوید ماتاس، وکیل حقوق بشر، یک گزارش ۱۴۰ صفحه‌ای منتشر کردند. «صحت این ادعاها»، «نتیجه‌ اسفناک» این گزارش بود. بررسی‌های آنان همچنین نتیجه‌گیری می‌کرد که تعداد بسیار زیاد اعضای پیوندی در چین که از زمان آغاز آزار و شکنجه‌ فالون گونگ در سال ۱۹۹۹ استفاده شده‌اند ممکن نیست که توسط اهداکنندگان داوطلب و یا زندانیان اعدام‌شده فراهم شده باشد.

دادگاه مستقلی در لندن در ۱۷ژوئن۲۰۱۹ این حکم را صادر کرد که حزب کمونیست مرتکب جنایت علیه بشریت، نسل‌کشی و قتل برای برداشت اعضای بدن افراد زنده شده است.

قربانیان اصلیِ فعلیِ برداشت اجباری اعضای بدن افراد زنده به‌دست حزب کمونیست چین، تمرین‌کنندگان روش معنوی فالون گونگ، اویغورها و سایر گروه‌های اقلیت هستند. اما هر چینی می‌تواند هدف آن باشد. کارت شناسایی نسل سوم چین دی‌ان‌ای دارندۀ کارت را جمع‌آوری می‌کند. به این معنی که رژیم کمونیستی حاکم بر چین می‌تواند هرکسی را قربانی کند.

بیشتر بخوانید: هولوکاست جدید: نسل‌کشی اویغورها و پیروان فالون گونگ در چین

در اکتبر سال ۲۰۲۰ ، وزیر بهداشت سابق چین، هوانگ جیفو گفت که چین کشور شماره یک در زمینه پیوند اعضا خواهد بود. آن اعضای بدن از کجا آمده‌اند؟ فرهنگ سنتی چین معتقد است که باید کل بدن را دفن کنند و تعداد کمی از چینی‌ها مایلند که اعضای بدن یا بدن‌شان را اهدا کنند.

نوشته: مینگهویی

مطالب دیگر:

موج اعتراضات ایرانیان به سند همکاری ۲۵ ساله با چین کمونیست

ترامپ وب‌سایت شخصی جدیدش را راه‌اندازی کرد

اقدام تلافی‌جویانه رژیم چین نسبت به برخی از برندهای غربی

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی