Search
Asset 2

کودکی پنج ساله به دلیل دارا بودن توانایی‌ تله‌پاتی مورد مطالعه قرار می‌گیرد

تله پاتی
کودکی پنج ساله به دلیل دارا بودن توانایی‌ تله‌پاتی مورد مطالعه قرار می‌گیرد

تله پاتی

جهان پر از اسراری است که دانش کنونی ما را به چالش می‌کشد. اپک تایمز در بخش ماوراء دانش، داستانهایی از پدیده‌های خارق‌العاده را گرد آورده است تا به تصورات ما بال و پر بدهد و راه را برای چیزهای ممکنی که قبلاً انکار می‌شدند باز کند. آیا آنها واقعیت دارند؟ تصمیم با خود شماست.

یک پسر کوچک با توانایی تله‌پاتی پس از این‌که مادرش نحوه تمرین توانایی‌های او را ضبط کرده بود، توسط دانشمندان مورد مطالعه قرار گرفت.
ویدئوهای خانگی که «نیکس سانگوئینو» از رامسس ۵ ساله ضبط کرده بود، به دست دانشمندان رسید، و دکتر «دیان پاول» تصمیم گرفت که این پسر کوچک را مورد مطالعه قرار دهد.

پاول فکر می‌کند که تله‌پاتی ممکن است یک راه جایگزین برای ارتباط بین کودکان مبتلا به اوتیسم و والدین آنها باشد.
او به «بارکرافت تی‌وی» گفت: «اگر در مورد آن فکر کنید می‌بینید که اگر امکان ارتباط با زبان اصلی خود را از دست داده باشید، این بستر مناسبی برای استفاده از تله‌پاتی فراهم می‌کند، زیرا در اینجا شما یک کودک و والدین او را دارید که به شدت می‌خواهند با یکدیگر ازتباط برقرا کنند ولی نمی‌توانند.»

وی افزود: «من کودکان مبتلا به اوتیسم بسیاری را دیده‌ام که توانایی ارتباط از طریق تله‌پاتی را دارند و می‌خواستم این را خود شخصاً تجربه کنم و ببینم آیا می‌توان آن را آرزیابی کرد و تحت شرایط دقیق و کنترل‌شده امتحان کرد.»

پاول می‌گوید که او نشانه‌های تله‌پاتی را در ۷ فرد مختلف، از جمله در سه ملاقات با رامسس دیده است.
او گفت: « مطمئن هستم که تله‌پاتی همانطور که من هستم و مانند خیلی چیزهایی که علم پذیرفته است وجود دارد. این برای اعتبار شخص خطرناک است که روی موضوعی مانند این کار کند؛ من زمانی که وارد این کار شدم، این را می‌دانستم.»

در این ملاقات پاول برای انتخاب اعداد از یک مولد اعداد تصادفی استفاده کرد، و به مادر گفت که آن را بنویسد و به آن فکر کند. سپس رامسس سعی کرد که ذهن او را بخواند و آنها را حدس بزند که غالباً موفق بود.

نیکس گفت: «زمانی که امتحان کردن نیکس را شروع کردیم، واقعاً شگفت‌زده شدم. رابطه بسیار نزدیکی با یکدیگر داریم که ممکن است با توانایی‌های او در ارتباط باشد. ولی این ماورای هر چیزی است که می‌توانستم تصور کنم.»

وی افزود: « نمی‌دانم چگونه آن را توضیح دهم و امیدوارم دکتر پاول در نهایت پاسخی برای سؤال‌های من داشته باشد.»

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی