Search
Asset 2

مالدیو، مقصدی نهایی برای ماه عسل

عرشه‌ی ویلا (BesuDesu Abroad)
عرشه‌ی ویلا (BesuDesu Abroad)
عرشه‌ی ویلا (BesuDesu Abroad)

برنامه‌ریزی برای ماه عسل به همان میزان برنامه‌ریزی برای عروسی حائز اهمیت بوده و به همان میزان نیز استرس‌زا می‌باشد. اینجاست که به مسأله‌ی تنظیم بودجه و رزرو کردن و انتخاب بهترین مقصد خواهیم پرداخت.

ماه عسل اولین باری است که شما با هم به عنوان یک زوج ازدواج کرده مسافرت می‌کنید و بعد از تمام استرس آن روز بزرگ، به دنبال کمی آرامش هستید. این بهترین تعطیلات در تمام عمر است؛ زمانی برای لذت بردن از چند روز و یا چند هفته‌ی اول زندگی متأهلی همراه با غرق کردن خود در لحظه‌های بودن با کسی که عاشقش هستید؛ که تمام اینها، شما را قادر می‌کند که زندگی عادی خود را در خانه فراموش کنید.

(BesuDesu Abroad)

اینکه می‌خواهید اقدام به ماجراجویی عجیب و غریب کنید و یا هفته‌ای را در بهشت سپری کنید، بستگی به ترجیح شخصی شما دارد ولی یک نکته حتمی است؛ اینکه این تعطیلات و این فضا باید عاشقانه باشد.

من در مورد مقصد ماه عسلم احتمالاً به همان اندازه‌ی روز عروسی رؤیاپردازی کرده‌ام و همواره این احساس را داشته‌ام که ماه عسل باید در یک محل گرمسیر باشد.

با اینکه گشت زدن در خیابان‌های پاریس و یا نوشیدن شراب در دره‌ی نپا به نظر کاملاً عاشقانه می‌آید، این برنامه‌ها چندان برای یک ماه عسل مناسب نیست؛ بلکه بیشتر مناسب یک مسافرت غافلگیرکننده به مناسبت سالگرد ازدواج می‌باشد.

در عوض، من برای ماه عسل همواره رؤیای استراحت در ساحل را در بهشت شخصی خود داشته‌ام. مقصدهایی مانند هاوایی، فیجی و بورابورا جاهایی هستند که همان اول به ذهن می‌آیند.

در حال حاضر تنها یک محل است که به عنوان مقصد نهایی برای ماه عسل مناسب می‌بینم و آن مالدیو است.

مالدیو که از بقیه‌ی دنیا جدا شده، مقصدی ایده‌آل است که حس عاشقانه و مجلل بودن را تؤام با آرامش در خود دارد. به سختی می‌توان چیزی در مورد این جزیره‌هایی که نفس را در سینه حبس می‌کنند، یافت که دوست نداشته باشید و نام «بهشت گرمسیری» به زحمت حق مطلب را در مورد آن ادا می‌کند.

مردم شاید آبی شفاف همچون کریستال و ماسه‌ی سفیدِ پودرمانند را تنها در رؤیا ببینند؛ ولی اینها در مالدیو به واقعیت می‌پیوندد.

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی