Search
Asset 2

«ژولیت بینوش» از تولد دوباره‌‌‏ می‌‌‏گوید

«ژولیت بینوش» از تولد دوباره‌‌‏ می‌‌‏گوید (اسکرین شات/یوتیوب)
«ژولیت بینوش» از تولد دوباره‌‌‏ می‌‌‏گوید (اسکرین شات/یوتیوب)
«ژولیت بینوش» از تولد دوباره‌‌‏ می‌‌‏گوید (اسکرین شات/یوتیوب)

«ژولیت بینوش»، برنده‌‌‏ی جایزه‌‌‏ی اسکار بهترین بازیگر زن از احساس تولد دوباره خود طی کار جدیدش در ماه‌‌‏های اخیر خبر داد.

وی در مصاحبه‌‌‏ای در جشنواره‌‌‏ی بین‌‌‏المللی فیلم تورنتو از احساس جدید و تولد دوباره‌‌‏ی خود در آغاز فیلمبرداری فیلم جدیدش سخن گفت.

او تاکید کرد که در زمان دیدن فیلم در مقام بازیگر نیز احساسات متفاوتی خواهد داشت.

بینوش در جشنواره‌‌‏ی تونتو با فیلم ابر‌‌‏های سیلس ماریا ظاهر شد. وی ستاره‌‌‏ی فیلم و در نقش «ماریا اندرس»، یک بازیگر میانسال فراموش‌شده ظاهر می‌‌‏شود. ماریا در این فیلم تصمیم می‌گیرد در نسخه‌‌‏ی جدید نمایشی که سال‌ها پیش او را به شهرت رساند، دوباره بازی کند.

این فیلم تولید مشترک فرانسه، سوییس و آلمان و به کارگردانی «اولیویه آسایاس» فیلمساز فرانسوی ساخته شده است. همچنین نقش مقابل ژولیت بینوش را «گریس مورتس» و نقش حامی وی در این فیلم را «کریستن استیوارت» بازی می‌‌‏کند.

بر خلاف شخصیت ماریا در فیلم، بینوش می‌‌‏گوید که او ترجیح می‌‌‏دهد که به جای چسبیدن به گذشته در عوض آن را رها کند.

وی ادامه داد: «زندگی به این معنی است که شما باید با خودتان روبرو شوید و ضمن روبرو شدن با خودتان ارتباط با درونتان را یاد بگیرید. این ارتباط از طریق روبرو شدن شما با برخی از مشکلات و احساسات صورت می‌‌‏گیرد.»

وی گفت که تنها راه برای جوان ماندن رها کردن آن است.  شما نمی‌‌‏توانید به گذشته وابسته بمانید. و نمی‌‌‏توانید درحالی‌‌‏که دیگر جوان نیستید سعی کنید جوان باقی بمانید. اما باید گفت که می‌‌‏توان جوانی را در درون خودمان جستجو کنیم.  جوانی واقعی این است که چگونه می‌‌‏توانید آن را تجدید کنید و چگونه به یک لایه‌‌‏ی جدید از خود در درونتان دست پیدا کنید؟ این زیبایی و جوانی درونی شماست.»

بینوش در فیلم ابرهای سیلس ماریا، نقش ماریا یک بازیگر بسیار موفق را بازی می‌‌‏کند. اما کم کم با گذر زمان و پیر شدن وی جای او را بازیگر جوانتری پر می‌‌‏کند که البته تغییرات روحی و درونی ماریای میانسال پس‌‌‏از آن آغاز می‌‌‏شود.

بازیگر۵۰ ساله‌‌‏ی فرانسوی اعتقاد دارد که برای تولد دوباره، شما تنها نیاز دارید که گذشته را رها کنید و غیر از آن تولد دوباره‌‌‏ای وجود نخواهد داشت.

بینوش ادامه داد که برای وی تولد دوباره در آغاز فیلمبرداری اولین فیلم بلندی به نام انتظار به کارگدانی «پیر مسینا» رخ داده است. او گفت در این فیلم نقش یک مادر که نمی‌‌‏تواند مرگ پسرش بر اثرتصادف را بپذیرد و شروع به متقاعد کردن خودش می‌‌‏کند که او برخواهد گشت را بازی می‌‌‏کند.

وی گفت این پروژه فرصت تغییر را برای وی همراه آورده است.

برنده‌‌‏ی جایزه‌‌‏ی اسکار سال ۱۹۹۶، بازیگری را بهترین راه برای کشف درون و بالابردن دانش خود معرفی کرده است و آن را بهترین وسیله برای انتقال اطلاعات خود به سایر مردم جهان می‌‌‏داند.

 اپک‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی