Search
Asset 2

روزنامه اطلاعات: مردم هزاران مشکل دارند، شهرداری می‌خواهد مسجد بسازد

متأسفانه مقامات دولت و حکومت جمهوری اسلامی به‌جای توجه به دغدغه‌های اساسی مردم و بهبود وضعیت اقتصادی اسفناک ملت به‌دنبال ساخت مسجد و قانون حجاب هستند.
(Ilna)

رسانه خبرآنلاین، به نقل از روزنامه اطلاعات نوشت که متأسفانه مقامات دولت و حکومت جمهوری اسلامی به‌جای توجه به دغدغه‌های اساسی مردم و بهبود وضعیت اقتصادی اسفناک ملت به‌دنبال ساخت مسجد و قانون حجاب هستند.

روزنامه اطلاعات نوشت: «اگر جامعه‌ای احساس کند که حاکمانش با دغدغه‌های او بیگانه‌اند، قدر مسلّم احساس خوشی و نزدیکی و مودّت با حکومت دولت ندارد و این احساس بیگانگی و دوری یا بی‌تفاوتی می‌آورد یا بغض و نافرمانی…»

این روزنامه در ادامه توضیح داد: «متأسفانه برخی مقامات در ارکان قدرت و در نظام تصمیم‌گیری به جای پرداختن و توجه به اولویت‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات اساسی، اولویت‌های دیگری برای خویش و جامعه تعریف می‌کنند که برای تقویت رابطه دولت، ملت زیانبار است. به عنوان مثال آنقدر که مثلاً درباره لایحه حجاب خبر و مصوبه و اظهارنظر می‌شنوند و می‌خوانند و آن را به اصطلاح بولد و گل درشت می‌بینند، درباره معیشت و تورم و گرانی و مشکلات درمانی، مسکن، حقوق و… این دغدغه‌مندی را نمی‌بینند.»

«یا وقتی می‌شنوند شهر هزار دغدغه دارد که باید بدان پرداخت و اولویت مقام مسئول فرضاً ساخت مسجد در پارک است، به خوبی این را درک نمی‌کنند.»

به نوشته روزنامه اطلاعات: « گاه مردم به این نتیجه می‌رسند که گویا مسئولان در دنیای دیگری سیر می‌کنند که با دنیای دغدغه‌مند آنان نسبت چندانی ندارد. حتی برخی با بدگمانی چنین تعبیر می‌کنند که حضرات دردها و دغدغه‌ها را می‌دانند، اما برای انحراف افکار عمومی با طرح دغدغه‌های فرعی، شرایطی فراهم می‌کنند که توجهات به سمت دیگری معطوف شود…»

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی