Search
Asset 2

استعفای مدیر مالی گوگل برای مسافرت با کوله‌‏پشتی

استعفای مدیر مالی گوگل برای مسافرت با کوله‌‏پشتی
استعفای مدیر مالی گوگل برای مسافرت با کوله‌‏پشتی (Screenshot via Youtube)
استعفای مدیر مالی گوگل برای مسافرت با کوله‌‏پشتی
استعفای مدیر مالی گوگل برای مسافرت با کوله‌‏پشتی (Screenshot via Youtube)

رئیس امور مالی کمپانی گوگل به‌‏خاطر تحقق رویای خود و همسرش از سمت خود استعفا می‌‏کند.

«پاتریک پیشت»، مدیر ۵۲ ساله‌‏ی این شرکت در صفحه‌‏ی گوگل پلاس خود نوشت که قصد دارد پس‌‏از استعفای قریب‌‏الوقوع، به همراه همسرش سفری ساده را به کوه‌های کلیمانجارو در آفریقا آغاز کند. سفری که در آن تنها یک کوله‌‏پشتی با خود خواهد برد.

آقای پیشت که یکی از مدیران ارشد کمپانی گوگل به‌‏شمار می‌‏آید، در یادداشت خود اظهار داشته به علت علاقه به آغاز سفرهای کوله‌ای و گذراندن وقت بیش‌تر با خانواده این تصمیم را گرفته است.

او می‌‏گوید به مدت ۳۰ سال بی‌‏وقفه در شرکت عظیم گوگل کار کرده و حالا در فکر ایجاد توازنی میان زندگی کاری و خانوادگی خود است.

گفته می‌‏شود، اندکی پس‌‏از انتشار این خبر سهام گوگل تا ۴/ ۲ درصد و به میزان ۰۱/ ۵۵۵ دلار کاهش یافته، اما در ساعات بعد این افت ارزش متوقف شده است.

مدیر مالی گوگل که فرانسوی کانادایی است، در یادداشت خود نوشته ، کار کردن در گوگل برایش «امتیاز» محسوب می‌شده و «نه کم‌تر».

او افزوده در مدت اشتغالش با «بهترین بهترین‌ها» در گوگل کار کرده و به‌‏خاطر حس «اعتماد٬ گرما٬ شادی و حمایتی» که از دوستان و همکارانش در محیط گوگل به‌‏دست آورده، از آنان تشکر می‌‏کند.

مدیرعامل گوگل هم در صفحه‌ای دیگر از شبکه‌‏ی اجتماعی گوگل پلاس، برای پیشت خواهان بهترین آرزوها شده و نوشته‌‏ی او را باوجود «خلاف عرف» بودن، «خواندنی» برشمرد.

 

اپک‌‌‌‌‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌‌‌‌‌‏شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی