Search
Asset 2

جنجال در بازی استقلال خوزستان و راه‌‌‏آهن تهران

Persian-ET-logo.N

شامگاه روز پنج‌‌‏شنبه ۱۰ مهرماه،  ورزشگاه غدیر اهواز شاهد یک دیدار پرتنش میان دو تیم استقلال خوزستان و راه‌‌‏آهن تهران بود.

 دیداری که اگرچه با نتیجه‌‌‏ی یک بر صفر (با گل دقیقه‌‌‏ی ۵ میثم مجیدی)، به سود خوزستانی‌‌‏ها تمام شد؛ اما درگیری میان بازیکنان دوتیم در دقیقه‌‌‏ی ۹۰، منجر به توقف چند دقیقه‌‌‏ای بازی و اخراج شدن چند بازیکن و مربی شد.

 این درگیری هنگامی آغاز شد که «موسی کولیبالی»، بازیکن استقلال با انجام یک خطای خطرناک از داور کارت قرمز گرفت و از زمین اخراج شد.

اما مربیان راه آهن تهران که معتقد به خطای پنالتی بر روی بازیکن خود بودند، به داخل زمین آمده و به‌‌‏دنبال آن میان کادر فنی و بازیکنان راه آهن تهران و بازیکنان استقلال خوزستان درگیری رخ داد.

 درپی این تنش، داور علاوه‌‌‏بر کولیبالی، «علی لطیفی»، مربی و «احمدرضا عابد‌زاده»، مربی دروازه‌‌‏بانان راه‌‌‏آهن را نیز اخراج کرد تا جمع اخراجی‌‌‏های این مسابقه به  ۶ برسد.

 محمدرضا مهدوی و موسی کولیبالی از استقلال و محسن ایران‌‌‏نژاد و محمد آبشک از تیم راه‌‌‏آهن، بازیکنانی بودند که از زاهدی‌‌‏فرد، داور این دیدار کارت قرمز دریافت کردند.

 احمدرضا عابدزاده که از حوادث پیش‌‌‏ آمده به‌‌‏شدت خشمگین بود، پس‌‌‏از مسابقه دوربین صداوسیما را از تصویربرداران گرفته و برزمین کوبید.

اپک‌‌‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌‌‌‏شود.

 

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی