Search
Asset 2

شانس خود را برای برنده شدن در اقامت مجانی در یک هتل عجیب و غریب امتحان کنید

شب‌هایی به یادماندنی همراه با کوسه‌های گرسنه

(airbnb.ca)
(airbnb.ca)

اگر اهل سفر و ماجراجویی هستید، حتما شانس خود را در airbnb امتحان کنید. اگر خوش‌شانس باشد، بخت این را خواهید داشت که سه شب بی‌نظیر را در روزهای بیست و چهارم تا بیست و ششم فروردین ماه (۱۱ تا ۱۳ آوریل) در یک اتاقک شیشه‌ای، در آکواریوم کوسه‌های پاریس امتحان کنید. قطعا خوابیدن در میان ۳۵ کوسه تجربه‌ای بی‌نظیر خواهد بود که آن هم به صورت رایگان نصیب هر کسی نخواهد شد.

علاوه بر اقامت مجانی، برای برندگان، مزایایی چون بلیت رفت ‌و برگشت به پاریس، شام هیجان‌انگیز و تور مجانی بازدید از آکواریوم به همراه یک بیولوژیست که متخصص رفتار کوسه‌ها است تدارک دیده‌اند.

برگزارکنندگان خوش‌ذوق این تور رویایی، از پیش به شرکت‌کنندگان در این قرعه‌کشی گفته‌اند، در صورت برنده شدن چند توصیه بامزه کرده‌اند. مثلا گفته‌اند سلفی گرفتن در تاریکی ممنوع است، چون کوسه‌ها از نور خوش‌شان نمی‌آید و اگر کوسه‌ها از چیزی خوش‌شان نیاد به طرز خطرناکی نشان خواهند داد که خوش‌شان نیامده. فقط به آرواره‌های کوسه‌ها فکر نکنید، آنها از آنچه تصور می‌شود، مهربان‌ترند. از راه رفتن و شنا کردن در خواب پرهیز کنید. اگر خواب‌تان نمی‌برد، به جای گوسفند، سعی کنید، کوسه‌ها را بشمارید، قطعا توی آکواریوم گوسفندی برای شمردن قبل از خواب وجود ندارد!

آکواریوم پاریس، اولین آکواریوم بزرگ جهان است که در ۱۸۶۷ میلادی افتتاح شده است. این آکواریوم درست مقابل برج معروف ایفل قرار دارد.

مهلت شرکت در این قرعه‌کشی تا پانزدهم فروردین ماه به وقت پاریس است. برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید اینجا کلیک کنید.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی