logo_eet

شکایت دایی از مایلی کهن همچنان سوژه‌ی نشریات

شکایت دایی از مایلی کهن همچنان سوژه‌ی نشریات (اسکرین‌‏شات/یوتیوب) (ATTA KENARE/AFP/Getty Images)
شکایت دایی از مایلی کهن همچنان سوژه‌ی نشریات (اسکرین‌‏شات/یوتیوب) (ATTA KENARE/AFP/Getty Images)
شکایت دایی از مایلی کهن همچنان سوژه‌ی نشریات (اسکرین‌‏شات/یوتیوب) (ATTA KENARE/AFP/Getty Images)

رای دادگاه تجدید نظر «محمد‌مایلی‌کهن»،سرمربی سابق تیم ملی ایران، که به دلیل وارد کردن اتهام به «علی دایی»، سرمربی سابق تیم پرسپولیس به ۴ ماه حبس تعزیری و جریمه نقدی محکوم شد، این ماجرا همچنان سوژه‌یرسانه‌ها و نشریات داخلی است.

«عباس انصاری فرد»، کارشناس فوتبال و بازیکن سابق فوتبال کشور در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان ضمن انتقاد از شرایط پیش آمده گفت که این دو بزرگوار از افراد موثر در ورزش فوتبالمان هستند و این مسائل نباید تا به اینجا کشیده می‌شد و دایی و مایلی‌کهن بهتر بود این مسائل را زودتر حل می‌کردند.

وی در ادامه گفت: «اختلافاتی که در فوتبال بوجود می‌آید باعث می‌شود جامعه ورزش نیز متضرر شود ولی بهتر است بزرگان فوتبال به این موضوع ورود کنند تا این مشکل هر چه زودتر رفع شود.»

این کارشناس فوتبال با اشاره به این‌که شکایت حق قانونی دایی بوده است، گفت که بهتر است این اختلافات به مطبوعات و رسانه‌ها کشیده نشود چراکه جامعه پذیرش این مشکلات را در فوتبال ندارد.

پس از مصاحبه‌های متعدد مایلی‌کهن بر ضد علی دایی در رسانه‌های عمومی و مطبوعات کشور، علی دایی شکایتی علیه او تنظیم کرد و خواستار محاکمه‌ی محمد مایلی‌کهن شد.

با اعلام حکم زندان مایلی‌کهن که به زودی اجرا می‌شود، کمپینی از تعدادی از بازیکنان فوتبال، ورزشکاران و هنرمندان تشکیل شد، که با امضای نامه‌ای خواستار پایان مناقشه بین این دو پیشکسوت فوتبال ایران شدند.

امضا کنندگان در این نامه با اشاره به این‌که روح ورزش همواره آمیخته با جوانمردی و بخشش بوده است و اتفاقات رقم خورده در این مناقشه تصاویری نازیبا را پیش چشم هواداران فوتبال ایجاد خواهد کرد، ضمن درخواست از طرفین دعوا به بخشش و بردباری از ورزشکاران و خیرخواهان خواستار پیوستن به این کمپین شدند.

اپک‌‌‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌‌‌‏شود.

اخبار مرتبط

1 دیدگاه دربارهٔ «شکایت دایی از مایلی کهن همچنان سوژه‌ی نشریات»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *