Search
Asset 2

۵ پیشنهاد برای یک تور تجملی به ژاپن

کوه فوجی همراه با رنگ‌های پاییزی در ژاپن (Shutterstock)
کوه فوجی همراه با رنگ‌های پاییزی در ژاپن (Shutterstock)
کوه فوجی همراه با رنگ‌های پاییزی در ژاپن (Shutterstock)

اگر حس ماجراجویی دارید و زیاد سفر می‌کنید؛ خاور دور جایی هست که قطعاً باید ببینید. ژاپن نگین شرق آسیا و مکان جالب توجهی برای رفتن است. شوک فرهنگی عبارتی است که بیش از همه، توسط بازدیدکنندگان از این جزیره‌ی جذاب به کار برده شده است؛ ولی این چیز بدی نیست. ژاپن از جهات بسیاری نسبت به بیشتر کشورها، جهان متفاوتی است؛ و این متفاوت بودن است که آن را ویژه می‌کند و خاطره‌ی سفر به سرزمین سامورایی‌های باستانی و دختران گیشا (دختران رقصنده و فاحشه‌ی ژاپنی) را در ذهن ماندگار می‌کند. تاریخ، فرهنگ جذاب، غذا و نوشیدنی‌های فوق‌العاده، نمای شهری و حومه‌ی حیرت‌انگیز، چیزی است که ژاپن را از سایر مقاصد سفر متمایز می‌کند. اگر می‌خواهید این کشور را در راحت‌ترین شکل ممکن تجربه کنید، خوشحال می‌شوید اگر بدانید که ژاپن نسبت به لوکس بودن غریبه نیست. در اینجا راهنمایی‌ها و نکاتی که در مورد یک تور تجملی افسانه‌ای به ژاپن لازم است بدانید، آورده شده است.

توکیو تنها محل برای شروع است

توکیو قلب تپنده‌ی ژاپن و تنها محل برای شروع یک تور لوکس به سرزمین آفتاب است. «شین‌جوکو» جایی است که باید بروید، در خیابان‌های شلوغ آن قدم بزنید؛ تا از دیدن مناظر پوشیده از چراغ نئون شهر و معماری حیرت‌انگیز شهر شامل ساختمان «پرادا» و «دیور» لذت ببرید. این منطقه برای خرید فوق‌العاده است وهمچنین گالری‌های هنری و موزه‌هایی نیز برای کشف دارد. بهترین هتل‌ها در این بخش از شهر عبارت است از «پارک حیات»؛ که در فیلم «گمشده در ترجمه» مشهور شد.

دیدن کوه فوجی یک ضرورت است

زمانی که شهر را تجربه کردید و خواستید حال و هوای خود را عوض کنید؛ سفر به دامنه‌ی کوه فوجی بهترین مکان برای استنشاق هوای تازه و دیدن مناظر حیرت‌انگیز است. اگرچه تنها دیدن منظره‌ی نزدیک این کوه سمبلیک ارزش سفر دارد؛ این تجربه را می‌توان با سفر به «موزه‌ی فضای باز مجسمه‌ی هاکونه» بهتر کرد. رستوران «فوجیا» ستارگانی از «چارلی چاپلین» گرفته تا «جان لنون» را در گذشته پذیرا بوده و همچنان بهترین محل برای خوردن غذای محلی می‌باشد.

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی