Search
Asset 2

شب‌های موسیقی بارانا در بیستون اجرا می‌‏کند

index

index

«شب‌های موسیقی بارانا» که چندی پیش در کاخ نیاوران تهران به اجرای برنامه پرداخت از ۲۱ تا ۳۰ شهریورماه به کرمانشاه خواهد رفت و در محوطه باستانی بیستون اجرا خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی بارانا (موسسه آفرینش هنر) در این رویداد هنری، شهرداد روحانی، گروه کامکارها، گروه شمس و گروه پالت هنرنمایی خواهند داشت. «شهرداد روحانی» رهبرِ موسیقی در ایران و خارج از کشور است که در نوازندگی پیانو نیز تبحر دارد.

همچنین دو هنرمند بین‌المللی به نام­های « آنتونیو ری» و «بارتولومی بیتمن» در شب‌های موسقی بارانا در بیستون اجرای برنامه خواهند داشت.

آنتونیو ری، چهره‌ی سرشناس موسیقی فلامنکو است که تاکنون جوایز بسیاری را در عرصه‌های رقابت نوازندگی گیتار از آن خود کرده است. وی به همراه سهراب پور ناظری پیش از این در سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر به اجرای برنامه‌ای پرداختند که با استقبال بسیار زیادی مواجه شد. آنها در شب‌های موسیقی بارانا در کاخ نیاوران حضور داشتند و قرار است در بیستون بازهم اجرای برنامه داشته باشند. حضور همزمان هنرمندان در سبک‌ها و نسل­های مختلف از ویژگی‌های این رویداد هنری است.

 برگزاری چنین برنامه‌هایی در مکان تاریخی بیستون که بزرگ‌ترین سنگ‌نوشته جهان و یکی از مهم‌ترین و مشهورترین سندهای تاریخ بشری در آن قرار دارد می‌تواند به شهرت جهانی این مکان اعتبار بیشتری بخشد.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی