logo_eet

عکس‌هایی از موجودات فضایی

(اسکرین‌‏شات/یوتیوب)
(اسکرین‌‏شات/یوتیوب)
(اسکرین‌‏شات/یوتیوب)

 

جهان پر از اسراری است که دانش کنونی ما را به چالش می‌کشد. اپک تایمز در بخش ماوراء دانش، داستانهایی از پدیده‌های خارق‌العاده را گرد آورده است تا به تصورات ما بال و پر بدهد و راه را برای چیزهای ممکنی که قبلاً انکار می‌شدند باز کند. آیا آنها واقعیت دارند؟ تصمیم با خود شماست.

«بوید بوشمان» که در ۷ آگوست درگذشت، قبل از مرگ در مصاحبه‌ی فیلم‌برداری شده‌ای در مورد آنچه که به گفته‌ی او اطلاعات و تصاویر موجودات فضایی و فضاپیماهای آنها است، صحبت کرد.

این مصاحبه توسط «مارک کیو پترسون» که «نیویورک دیلی نیوز» به عنوان یک مهندس مستقل هوافضا شناسایی می‌کند، در یوتوب آپلود شده است. در جریان مصاحبه بوشمان گفت که او بالاترین سطح محرمانه را در این پروژه داشته است. او عکس‌هایی را که ظاهراً از موجودات فضایی گرفته شده بود نشان داد و این موجودات را توصیف کرد. وی گفت این موجودات فضایی از «کوئین ‌تونیا» (همانطور که در فیلم گفته می‌شود) هستند که ۶۸ سال نوری با زمین فاصله دارد. بوشمان گفت که بر اساس قانون عنوان شده توسط آلبرت انیشتین، سفر به کوئین تونیا با فضاپیمایی که قادر نیست سریعتر از سرعت نور حرکت کند، حداقل ۶۸۰۰۰ سال طول می‌کشد. وی افزود با این وجود این موجودات فضایی قادر بودند این سفر را در کمتر از ۴۵ دقیقه انجام دهند.

وی گفت که برخی از این موجودات فضایی بیش از ۲۰۰ سال سن داشتند. او ادعا کرد که ۱۸ تن از موجودات فضایی با تیم دانشمندان او کار می‌کردند. وی آناتومی این موجودات فضایی را بیشتر توصیف کرد: آنها پنج انگشت در هر دست و پنج انگشت در هر پا داشتند؛ و دو چشم و سه ستون فقرات داشتند (که در واقع از غضروف ساخته شده بود).

آنها از طریق تله پاتی یا دورآگاهی ارتباط برقرار می‌کنند. او گفت که اگر سؤالی در ذهن داشته باشید و «با یکی از آنها وارد اتاق شوید، ناگهان درمی‌یابید که خودتان با صدای خودتان پاسخ خود را داده‌اید.» آنها از صدای خود شما برای پاسخ دادن به شما از طریق دورآگاهی استفاده می‌کنند.

تصاویر موجودات فضایی روشن و واضح است؛ با این وجود عکس‌های فضاپیماهای موجودات فضایی چندان روشن نیست.

بوشمان گفت که فضاپیمای مورد نظر در حدود ۱۲ متر قطر داشت. ظاهراً موجودات فضایی دوربین او را به فضای خارج از فضاپیما بردند و عکس‌هایی از سیاره‌ها در سیستم خورشیدی ما گرفتند که بوشمان در فیلم نشان داد.

بوشمان گفت که از آنان خواست که عکسی از مرکز توان فضاپیما را به او بدهند که تصویری دریافت کرد که شبیه یک ساختار تارمانند بود. او گفت: «نمی‎دانم این چه معنی می‎دهد.»

اپک تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *