Search
Asset 2

پشت تصویر دختر در ساحل چه کسی ایستاده است؟

شبح
(Imgur)
شبح
(Imgur)

 

پدری پس از مشاهده عکس دخترش متوجه شد، یک شبح پشت وی قرار دارد.

«مارتین اپیرینگال» عکس دخترش را در ژاپن، ساحل زوشی از بخش کاناگاوا گرفته است. وی در این باره گفت که هیچ کسی در اطراف آن‎ها هنگام عکس گرفتن نبوده است و وی به دلیل چهره خندان دخترش این عکس را گرفته است. وی همچنین اصرار دارد که این فتوشاپ نیست و هیچ کس پشت سر دخترش نبوده است و دخترش فردی خجالتی است.

(Imgur)
(Imgur)

پس از اینکه یکی از دوستان مارتین عکس او را در Reddit آپلود کرده است، بسیاری از کاربران بر این باورند که یک روح سامورایی پشت کودک ظاهر شده است. به گفته این افراد سراسر منطقه یک قبرستان سامورایی بوده است.

به گزارش ای‌‏بی‌‏سی، اپیرینگال گفت: «دخترم فکر می‌‏کند که کل ماجرا جالب است. فکر می‌‏کند آن فرد یک شبح است، اما نه یک شبح ترسناک– بلکه یک شبح خوب.»

عکس در تابستان ۲۰۱۴ گرفته شده است، زمانی که خانواده مارتین در توکیو زندگی می‌‏کردند. آن‌‏ها در حال حاضر در تورنتو، کانادا زندگی می‌‏کنند.

مارتین به روزنامه دیلی میل نیز گفت: «من هیچ ایده‌‏ای درباره چکمه‌‏ها، اینکه از کجا آمده‌‏اند یا نشان دهنده چه چیزی هستند، ندارم. اما به شما می‌‏گویم که نسبت به آن بدبینم …. اگر این عکس را در اینترنت می‌‏دیدم، باز هم همان نظر را داشتم.»

وی همچنین گفت که به شما اطمینان دهم، که هنگام عکس گرفتن فقط ما دو نفر در منطقه بودیم و عکس ۱۰۰٪ دست نخورده است.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی