logo_eet

برگزاری شب مجرد‌‌‌‏ها در سوپرمارکتی در کانادا

«لوکاس آندریچ» برگزار کننده مراسم شب مجرد‌‏ها در وینیپگ (Screenshot via CTV news)
«لوکاس آندریچ» برگزار کننده مراسم شب مجرد‌‏ها در وینیپگ (Screenshot via CTV news)
«لوکاس آندریچ» برگزار کننده مراسم شب مجرد‌‏ها در وینیپگ (Screenshot via CTV news)

شب مجردین در یک فروشگاه مواد غذایی در وینیپگ با هدف پیداکردن زوج مناسب برای افراد مجرد برگزار می‌‌‌‏شود.

«لوکاس آندریچ» مردی مجرد و ۳۰ ساله ساکن وینیپگ، اقدام به برگزاری مراسمی برای افراد مجرد در سوپر مارکت Safeway محلی در ماه آینده کرده است. وی هدف از این کار را انتخاب زوج مناسب برای مجردین اعلام کرد.

به گزارش سی‌‌‌‏تی‌‌‌‏وی نیوز، لوکاس گفت: «من و دوستم فکر کردیم که این ایده‌‌‌‏ی خوبی است که افراد مجرد حین کار در فروشگاه «Safeway » حضور داشته باشند. بنابراین اقدام به ایجاد این مراسم کردیم و خیلی‌‌‌‏ها از آن استقبال کردند.»

اطلاعات برگزاری این مراسم که به صورت آنلاین در فیس بوک منتشر شده است؛ با نام «شب مجردین» ۳ مارس از ساعت ۷ شب تا زمان بسته شدن فروشگاه برگزار می‌‌‌‏شود.

قرار است در روز تعیین شده تمام مجردین در حالی که مقداری موادغذایی برای کارهای خیریه اهدا می‌‌‌‏کنند، برای پیداکردن شریک زندگی خود در مراسم شرکت ‌‌‌‏کنند. بسیاری از افراد این ایده را در صفحه‌‌‌‏ی فیس بوک تأیید کردند.

«سوزان ونزل»، کارشناس ارتباط در این خصوص گفت: «دیدار افراد در یک محیط امن و ساده مثل سوپرمارکت‌‌‌‏های محلی برای پیداکردن شریک زندگی منطقی به نظر می‌‌‌‏رسد.»

به گفته‌‌‌‏ی وی برخی از مراجعین از سایت‌‌‌‏های دوستیابی آنلاین سرخورده هستند و این رویداد می‌‌‌‏تواند فرصت‌‌‌‏های جدیدی را برای دیدار با افراد جدید فراهم ‌‌‌‏کند.

وی همچنین گفت: «چه کسی می‌‌‌‏داند؟ شاید دیدار این افراد در آن شب در فروشگاه مواد غذایی به پیوند همیشگی آن‌‌‌‏ها منجر شود.»

اپک‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *