Search
Asset 2

درخواست یک آمریکایی به قطع روابط با حزب کمونیست چین

حزب کمونیست چین کامبس در نامه‌اش، گفت که دروغگویی‌ها و اطلاعات غلط حزب کمونیست چین در طی شیوع ویروس کرونا، که باعث نگرانی جهانیان و تهدید همه
(Jason Lee-Pool/Getty Images)

روزنامه فلتد بیکن در ایالت مونتانا آمریکا نامه‌ای با عنوان «روابط با حزب کمونیست چین را قطع کنید» از طرف کاترین کامبس خطاب به سردبیر را منتشر کرد.

کامبس در نامه‌اش، گفت که دروغگویی‌ها و اطلاعات غلط حزب کمونیست چین در طی شیوع ویروس کرونا، که باعث نگرانی جهانیان و تهدید همه افراد روی کره زمین شد، همچنان بدتر می‌شود.

او گفت که اگرچه اکنون بسیاری می‌دانند که حزب کمونیست چین چگونه مردمی را «که سعی می‌کنند درخصوص شدت آن به جهان هشدار دهند» سرکوب می‌کند، اما ممکن است سرکوب داخلی مردم داخل چین کمتر به اطلاع عموم برسد.

او گفت: «وحشیگری که چین اعمال می‌کند افرادی را هدف سرکوب قرار می‌هد که سعی در گفتن حقیقت دارند و همچنین رهبرانشان را مسئول می‌دانند. افرادی که در چین براساس ایمان‌شان عمل می‌کنند، از جمله مسیحیان، تمرین‌کنندگان فالون گونگ، اویغورها و تبتی‌ها، همچنین از طریق شستشوی مغزی، شکنجه و کشتار افراد بی‌گناه مورد سرکوب قرار می‌گیرند، ازجمله برداشت اجباری اعضای بدن که با مجوز دولت، برای کسب سود انجام می‌شود.»

فالون دافا یا فالون گونگ یک تمرین معنوی و مدیتیشن باستانی مبتنی بر اصول حقیقت، نیک‌خواهی و بردباری است که بیش از ۲۱ سال است توسط رژیم کمونیستی چین تحت آزار و شکنجه بی‌رحمانه قرار دارد.

بیشتر بخوانید: یک دادگاه مستقل: چین هنوز در حال کشتن انسان‌ها برای برداشت اجباری اعضای بدن است

اما سرکوب آزادی مذهبی تنها مشکل حزب کمونیست چین نیست. همچنین از طریق «دروغ، فریب و جاسوسی» مالکیت معنوی و مشاغل تولیدی را از ایالات متحده می‌دزدد.

او نوشت: «کمونیسم در بسیاری از جنبه‌های فرهنگ ما نفوذ کرده است، بدون اینکه ما این را بدانیم و آمریکایی‌ها به‌سرعت استقلال خود را از دست می‌دهند. وقت آن است که بیدار شویم و از حزب کمونیست چین فاصله بگیریم و از حقوق بشر و حقیقت دفاع کنیم.»

او در ادامه بیان کرد که درحالی‌که انتخابات فعلی ایالات متحده به نظر می‌رسد درگیری بین «راست/چپ، لیبرال/ محافظه‌کار و جمهوری‌خواه/دموکرات» باشد، اما درواقع انتخاب بین «ارزش‌های کمونیستی در مقابل ارزش‌های آمریکایی» است.

او گفت: «مدت‌هاست از آزادی‌ برخوردار بوده‌ایم، درحالی‌که حزب کمونیست چین به‌طور استراتژیک آموزه‌های کمونیسم را در زندگی ما تزریق کرده است. برای یافتن شواهدی از این موضوع، نیازی به حفاری بسیار عمیق نیست.»

او نتیجه‌گیری کرد که «ویروس کرونا ماهیت وحشتناک حزب کمونیست چین را روشن کرد. با‌این‌حال، ویروس واقعی درواقع حزب کمونیست چین است. آنها شرور هستند و ما باید آنها را مسئول جنایاتشان علیه بشریت بدانیم.»

نوشته: مینگهویی

نظرات بیان‌شده در این مقاله، نظرات این نویسنده بوده و لزوما منعکس کننده نظرات اپک تایمز نیست.

مطالب دیگر:

قاضی دادخواست جمعی از جمهوری‌خواهان علیه پنس را رد کرد

پیوستن ده‌ها تن از جمهوری‌خواهان مجلس به مخالفت با نتایج کالج الکترال

درخواست قانون گذاران پنسیلوانیا از مک کانل و مک کارتی برای عدم تأیید نتایج انتخابات

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی