Search
Asset 2

مشاهده‌‌‏ی یک بشقاب پرنده در نزدیکی آتش‌‌‏فشانی در مکزیک (+ویدئو)

مشاهده‌‌‏ی یک بشقاب پرنده در نزدیکی آتش‌‌‏فشانی در مکزیک (YouTube/screenshot)
مشاهده‌‌‏ی یک بشقاب پرنده در نزدیکی آتش‌‌‏فشانی در مکزیک (YouTube/screenshot)
مشاهده‌‌‏ی یک بشقاب پرنده در نزدیکی آتش‌‌‏فشانی در مکزیک (YouTube/screenshot)

هفته‌‏ی گذشته یک شیء بشقاب پرنده‌‏مانند در نزدیکی آتش‌‏فشانی در مکزیک مشاهده گردید.

آن شیء سفیدرنگ بود و در نزدیکی آتش‌‏فشان «پوپوکاتِبِلت» در مرکز کشور مکزیک دیده شد. تصویری که توسط برخی دوربین‌‏ها از آن به جای مانده، بسیار تار است؛ ولی با این حال آن تصاویر در سایت یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است.

این جسم کروی‌‏شکل، ابتدا شبیه یک ابر به نظر می‌‏رسد و حرکتش بسیار سریع است و اندازه‌‏ی آن تقریباً به اندازه یک موتورسیکلت بوده و شیبه یک گوی سفیدرنگ به نظر می‌‏رسد.

آتش‌‏فشان پوپوکاتِبِلت آخرین بار در سال ۲۰۱۳ فوران کرده است.

یک بشقاب پرنده‌‏ی دیگر نیز درست قبل از فوران آتش‌‏فشان «فوگو» در ۲۱ نوامبر در مکزیک رویت گردید و سپس ویدئوی مربوط به آن در سایت یوتیوب به اشتراک  گذاشته شد.

بر اساس گزارنش‌‏ها، این بشقاب پرنده‌‏ها در نزدیکی کوه‌‏های آتش‌‏فشان پرواز می‌‏کردند. بنا به اعلام سایت مشاهده‌‏ی بشقاب پرنده «UFO Sightings Daily»: «شما ‌‏بایستی فیلم مربوط به آن‌‏ها را با دقت تماشا کنید و در هر ثانیه تصویر را متوقف کنید تا موفق به تماشای آن شوید». همچنین در تصاویر از مقایسه‌‏ی قطر دهانه‌‏ی آتش‌‏فشان و آن جسم پرنده می‌‏توان حدس زد که طول آن جسم پرنده‌‏ بیش از ۱۰۰ متر می‌‏باشد.

تاکنون موارد متعددی از مشاهده‌‏ی بشقاب پرنده‌‏ها در نزدیکی آتش‌‏فشان‌‏های کشور مکزیک گزارش شده است و حدود یک ماه پیش هم یک بشقاب پرنده شبیه سیگار برگ در حوالی یک کوه آتش‌‏فشان دیگر مشاهده گردید.

یک نظریه بر این دلالت دارد که احتمالاً موجودات بیگانه در داخل و یا زیر آتش‌‏فشان‌‏ها حضور دارند.

در ژوئن سال ۲۰۱۳، یک بشقاب پرنده‌‏ی دیگر در نزدیکی آتش‌‏فشان پوپوکاتِبِلت رویت شده است. مجله‌‏ی هافینگتون طی مصاحبه‌‏ای که با «مارک دانتانیو» تحلیل‌‏گر عکس‌‏ها و فیلم‌‏های شبکه‌‏ی بشقاب پرنده‌‏ها داشته، نوشت: «احتمال غیرواقعی بودن این تصاویر بسیار کم است.»

اپک‌‏تایمز در ۳۵ کشور و به ۲۱ زبان منتشر می‌‏شود.

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی